Na vijf maanden sluit ik mijn periode als redactie-assistent bij BMGN – Low Countries Historical Review af. Met veel plezier kijk ik terug op een ontzettend leerzame tijd.
Als redactie-assistent had ik het geluk mijn dagen te mogen vullen met het lezen over een variëteit aan onderwerpen en periodes uit de geschiedenis van de Lage Landen, en tegelijkertijd inspiratie op te doen over onderzoeksmethoden en historische bronnen. Ik heb uitgebreid kennis mogen maken met het academische publicatieproces. Zo heb ik boekrecensies, forumbijdragen en artikelen helpen redigeren. Dit heeft mij als historicus zowel taalkundig als inhoudelijk kritischer gemaakt – iets wat mij de afgelopen maanden heeft geholpen bij het schrijven van mijn masterscriptie.
De inspanningen en grondigheid waarmee de redactieleden van BMGN zich inzetten voor de publicatie van zowel bijdragen als recensies zijn noemenswaardig en inspirerend.
Graag wil ik Tessa en Wouter bedanken voor de fijne begeleiding, samenwerking en gezelligheid, die mijn tijd bij BMGN hebben doen voorbijvliegen. Ik ben ook dankbaar om op deze manier waardevolle werkervaring op te doen. Op naar het volgende hoofdstuk!